WITAMY W NASZEJ SZKOLE
Witamy Państwa
bardzo serdecznie
na stronie internetowej
Polskiej Szkoły
im. Św. Rafała Kalinowskiego, mieszczącej się przy klasztorze Karmelitów Bosych w Munster, IN.
ZAPRASZAMY!
Świadomość własnej przeszłości pomaga nam włączyć się w długi szereg pokoleń, by przekazać następnym wspólne dobro - Ojczyznę.
Jan Paweł II
Z radością informujemy i gratulujemy naszym wspaniałym nauczycielom za aktywny udział w szkoleniach on-line dotyczących zdalnego nauczania i rozwoju naszej szkoły. Dziękujemy za ogromny wysiłek, jakim wykazali się Państwo w swojej pracy na przestrzeni tego niezwykłego i bardzo trudnego roku.
To dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy obserwować rozwój młodego pokolenia, które w odpowiedzialny sposób podchodzi do życia. To wychowawcy i pedagodzy przekazują dzieciom od najmłodszych lat wartości, z jakimi powinny iść przez życie, kształtując ich postawy i przekazując wiedzę. Jesteśmy wdzięczni za trud i poświęcenie włożone w edukację oraz przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy.
Zarząd Szkoły
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
2 marca - zajęcia lekcyjne
9 marca - zajęcia lekcyjne
Dzień Zarządu Szkoły
16 marca - zajęcia lekcyjne
23 marca - zajęcia lekcyjne
Wizyta Zajączka Wielkanocnego
Spowiedź 10:45 i Droga Krzyżowa 11:30
23 i 24 marca - Sprzedaż ciasta
30 marca - Przerwa świąteczna
6 kwietnia - zajęcia lekcyjne
13 kwietnia - zajęcia lekcyjne
20 kwietnia - zajęcia lekcyjne
21 kwietnia - Rejestracja Szkolna
9:30- 1:30
27 kwietnia - zajęcia lekcyjne
Kalendarz Szkolny
2023-2024
Plan Lekcji
2023-2024
NASZ ADRES I TELEFON
Polish School of St. R. Kalinowski
P.O. Box 3421
Munster, IN 46321
W sprawach dydaktycznych Szkoły
Dyrektor
Yola Czosnyka
Tel. 219-793-2397
W sprawach organizacyjnych Szkoły
Prezes
Magdalena Sojka
Tel. 708-969-3305
Email: swkalinowski@gmail.com
KONKURSY I CIEKAWOSTKI SZKOLNE
Wizyta
Św. Mikołaja
w naszym Przedszkolu
Palmy Wielkanocne
w wykonaniu Zespołu "Mała Polska"
Konkurs Szkolny
"Pięknego Czytania"
Przedszkole
I Miejsce: Krystian Stachura
II Miejsce: Olivia Krivickas
III Miejsce: Amelia Murphy
Wyróżnienie: Natalia Konieczny
Zerówka
I Miejsce: Victoria Przybyla
II Miejsce: Adrian Stachura
III Miejsce: Maksymilian Lysek
Wyróżnienie: Laura Fryda
Klasa 1
I Miejsce: Elizabetta Krivickas
II Miejsce: Nina Skrzyniarz
III Miejsce: Oliwia Mikos
Wyróżnienie: Adam Cyrulik
Klasa 2
I Miejsce: Filip Sojka
II Miejsce: Lucja Chrobak
III Miejsce: Julia Harwatek
Wyróżnienie: Anthony Majewski
Klasa 3
I Miejsce: Victoria Pawlak
II Miejsce: Lukas Czeszejko
III Miejsce: Julia Jannotta
Wyróżnienie: Lena Szyzdek
Klasa 4
I Miejsce: Viviana Pudlo
II Miejsce: Gabriel Rzadkosz
III Miejsce: Sofia Maksym
Wyróżnienie: Jakub Krupa
Klasa 5
I Miejsce: Aleksander Slon
II Miejsce: Franciszek Ferek
III Miejsce: Kinga Krzysztofiak
Wyróżnienie: Hania Szyzdek
Klasa 6
I Miejsce: Nikola Pudlo
II Miejsce: Natalia Chrobak
III Miejsce: David Dudzik
Wyróżnienie: Alicja Sojka
Klasa 7
I Miejsce: Patrick Sobula
II Miejsce: Olivia Majewski
III Miejsce: Jessica Slon
Wyróżnienie: Jakub Kobylarczyk
Klasa 8
I Miejsce: Karina Wycislak
II Miejsce: Edyta Krzysztofiak
III Miejsce: Genevieve Munson
I liceum
I Miejsce: Anna Polkowski
II Miejsce: William Orban
III Miejsce: Isabella Polkowski
Wyróżnienie: Veronica Wilgocki
III liceum
I Miejsce: Jakub Orzel
II Miejsce: Emilia Fezatt
III Miejsce: Oliver Wilgocki
Wyróżnienie: Jacob Para